DENNÍ MAXIMUM 1X COOL treska 240 ml a 1x dětský lipozomální multivitamin 300 ml

Denní maximum pro Vaše malé lásky :-) 

Momentálně nedostupné (>20 ks)
Kód: BALIK 3
Značka: Bornature
2 070 Kč –8 % 1 904 Kč 35,26 Kč / 10 ml
Kategorie: Balíčky
Hmotnost: 540 kg
balíček děti 4
2 070 Kč –8 %

Info COOL treska

Info Dětský lipozomální multivitamin

 

S čím je vhodné kombinovat Neurotresku a Neurotresku Plus? S Lipozomálním vitamínem!

 

Neurotresky jsou primárně  vyrobeny pro správnou funkci nervového systému a zlepšení kognitivních funkcí u dětí s neurologickými problémy. Neurotresky fungují sami o sobě.

 

Ale dá se jejich účinnost ještě vylepšit?

 

Ano a to pokud je zkombinujeme s důležitými vitamíny, především s vitamíny skupiny B. Úskalím těchto vitamínu je to, že je skoro jedno z jakého jsou zdroje a kde je koupíte či od jaké značky, protože se velmi špatně vstřebávají.  Většinou je do pár hodin vyloučíme bez užitku. Proto se navyšují doporučené denní dávky, kolikrát i na tisíce procent denně.

 

Tady je výhoda naší lipozomální formy vitamínů, protože nepřetěžujete organismus nesmyslným „předávkováváním“, ale stačí Vám standardní doporučená denní dávka, která díky skvělé vstřebatelnosti doplní chybějící vitaminy. Lipozom, přirozený fosfololipidový obal umožňuje účinné složce projít přes žaludek a začít se vstřebávat až v tenkém střevě za žlučí. Doputuje tedy přímo do buněk bez potřeby trávení a zatížení organismu. Díky lipozomální technologii garantuje výrobce vysokou vstřebatelnost a zároveň využitelnost účinných látek.

Bez vitamínu, hlavně B6, B9 a B12, nefungují v organismu další procesy.  Především ve spojení s nervovou soustavou. Pokud tyto vitamíny doplníte, Neurotreska má širší působnost a je účinnější ve všech oblastech, i co se týká imunity, regenerace, spánku, psychiky, kognitivního vývoje atd.

 

Pozn. Od 3 let je již možné dávat klasický Lipozomální multivitamín (nemusí být dětský), je jednou tolik koncentrovaný.  Pro děti od 3 let nemusí být dětský multivitamí při doporučené denní dávce dostačující. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu