Sopečný popel 200 g bohatý na železo a ostatní minerály

Vhodný při nedostatku minerálních látek, hlavně železa. 

Skladem (>20 ks)
Kód: 8594178626527
Značka: Bornature
590 Kč 5,90 Kč / 2 g
Kategorie: Minerály
Hmotnost: 0.2 kg
  • ručně sbíraný sopečný popel v okolí vybraných sopek 
  • plný minerálů a energie
  • skvělý doplněk pro lidi trpící chudokrevností
  • lze používat i v kosmetice

 

Vhodný při nedostatku minerálních látek, hlavně železa - obsahuje 10 % železa, tedy když si dáte 1g, dostanete do sebe 100 mg železa v ideální přírodní formě. Skvěle funguje při zácpách nebo těžkých průjmech. Díky své struktuře je vhodný nejen jako mechanický čistič trávicího traktu, ale i jako podpora a doplnění důležitých látek při detoxech a odvodněních.

Upozornění: prášek nevdechovat, při dávkování pozor na vdechnutí křemeliny při manipulaci, Nenahrazuje vyváženou a pestrou stravu, ale je jejím skvělým doplňkem. Uchovávat v původním obale v suchu a první dávky vyzkoušet v menším množství. Nevhodné pro děti do 3 let.

Složení: 100 % sopečný popel.

Dávkování: začít na 2 g denně (půlka čajové lžičky) a po dvou týdnech lze navýšit maximálně na 4 g denně. Prášek jednoduše rozmíchat ve vodě nebo do něčeho přidat a pozřít. U lidí s nedostatkem železa je potřeba užít maximálně do 2 h po probuzení a zvýšit příjem potravin bohatých na vitamin C. Ideálně i suplementovat

Lze si krásně popelem čistit zuby, má neskutečný bělící efekt. Vložíte trošku prášku do úst a mokrým kartáčkem, krouživými pohyby čistíte. Jenom je potřeba nepolykat a vždy obsah vyplivnout. 

Z popela se dá udělat skvělá vyživující maska - v dlani si smícháte cca 5 g popela s vodou (takovou pastu) a krouživými pohyby čistíte a masírujete pleť a poté necháte uschnout a jakmile se začne pasta drolit cca 10 minut umyjete. Takto se dá dělat i maska na vyživení vlasů. Jenom chce to zůstat po dobu aplikace ideálně v koupelně popř. přímo ve vaně.Informace o produktu nejsou schválenými zdravotními tvrzeními dle platných nařízení EU. Jde o vlastní zkušenosti, sepsané závěry případových studií a zpětné vazby od zákazníků.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu