Děkujeme za vaši přízeň.

Balancer PRO, 650 g

Minerální směs pro dlouhodobou očistu

 

  • Ideální poměr vápníku, hořčíku a železa
  • Bohaté na mikro, makro prvky a aminokyseliny
  • Vhodné pro mechanickou očistu trávicího traktu
  • Pomocník po těžkém jídle
  • Vede k odvodnění organismu
  • Napomáhá s růstem nehtů, vlasů a zlepšení zubů
  • Díky alkalické křemelině je silně zásaditý
Skladem (2 ks)
Kód: 769503629056
Značka: Bornature
1 440 Kč 221 538,46 Kč / 100 g
Kategorie: Speciály
Hmotnost: 650 kg
Datum min. trvanlivost: 30. 5. 2024

Prvním impulsem byly dlouholeté zkušenosti s detoxikačními a očistnými kúrami. Druhým, byla zpětná vazba od zákazníků, abyste nemuseli kupovat jednotlivé suroviny, ale žádali jste komplexní produkt. A tak vznikl Balancer PRO, unikátní receptura minerální směsi s funkcí mechanické očisty.

Řada výzkumů se v poslední době věnuje střevnímu mikrobiomu a jak ovlivňuje lidský organismus. Zdravé střevo je základ celkového zdraví. A také 98 % Serotoninu (hormon „štěstí“) se produkuje ve střevech což vede k lepší náladě. Tento produkt čistí od začátku trávicího traktu až po jeho konec, dostane se i do nejmenší štěrbinky (tenké střevo má velikost vetší než tenisový kurt!) a pomáhá vydrhnout klky, které bývají často zaneseny. Tím dochází k lepší vstřebatelnosti prospěšných látek a eliminaci zánětů a exémů.

Pokud nejste příznivci rychlých a drastických detoxů, je tento produkt přesně pro vás. Balancer PRO je vhodný k pravidelnému užívání, díky tomu je očista dlouhodobá a konstantní, aniž by docházelo k vedlejšímu účinku narušení imunity a ztráty energie. Vedlejším výsledkem používání Balanceru PRO je růst nehtů a vlasů a zlepšení kvality zubů.

Nakombinujete-li Balancer PRO s Omega 3 pomáhá s očistou cévního systému.

Doporučujeme po 1 měsíci užívání přidat 1měsíční kůru probiotik Symbiotix.

  

Složení: Alkalická křemelina, dolomit, vulkhanolit, moringa, konopný protein, zelený a červený jíl, MSM.

Nutriční informace:

Dávkování: 3-5g (čajová lžička)  rozmíchejte ve vodě, či v tekutině, která není horká (např. džus, smoothie) a vypijte. Doporučujeme užívat na lačno. Je možné užívat i po jídle (nutno vyzkoušet). Rapidně navýšit pitný režim alespoň o 1/3 oproti standardu. Pozn. Min. standard je 1,5 - 2litry.  Po navyknutí je možné dávkovat 2x denně. Vyšší dávkování než doporučené může být, vzhledem ke kvalitě surovin, kontraproduktivní! 

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti do 6 let. Výrobek není určen jako náhrada vyvážené a pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C.  Lékařské limity: po operacích trávicího traktu či Crohnově nemoci konzultujte s lékařem. NUTNÝ PRAVIDELNÝ PITNÝ REŽIM, Začít s dávkováním postupně a pomalu dávku navyšovat na doporučenou.

EAN: 769503629056

Váha

Informace o produktu nejsou schválenými zdravotními tvrzeními dle platných nařízení EU. Jde o vlastní zkušenosti, sepsané závěry případových studií a zpětné vazby od zákazníků.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IM Avatar autora | 10.1.2024
Ano, používám opakovaně od uvedení produktů na trh, skvělý produkt, který obsahuje prakticky vše, co potřebujeme

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu