Děkujeme za vaši přízeň.

O Lýsi

Vítejte na našich webových stránkách! Jsme společnost Bornature, která vznikla spojením slov BORN (zrození) a NATURE (příroda), tedy dvou pojmů, které přesně vystihují naši filozofii. V dnešní uspěchané době, kdy stres, nezdravý způsob života a další aspekty neblaze ovlivňují zdraví, jsme se rozhodli jít přírodní cestou. Proto v našich přípravcích nenajdete žádné chemické ani konzervační látky. Využíváme nejčistší a nejsilnější přírodní extrakty, a to pouze z bio kvalitních surovin s certifikáty renomovaných a nezávislých laboratoří. Produkty jsou založeny na 25 letech zkušeností Dr. Jany Paukertové, která je známou odbornicí v oblasti přírodní medicíny. Díky jejím originálním recepturám vznikla část našich preparátů, jako např. Alfmax, Antitoxin, Balancer, Cukr Dolu, Harmony či Ledviny.

Naše společnost nezahrnuje pouze Bornature, ale také značku Nom Oils, která se původně věnovala distribuci rybích olejů od islandské společnosti Lysi. Když ale byla dceři majitele diagnostikována vývojová dysfázie a porucha autistického spektra, rozhodl se sortiment olejů rozšířit. Příběh společnosti Nom Oils je tak příběhem o rodiči, který se rozhodl najít řešení pro své dítě a zároveň pomohl ostatním lidem. Všechny oleje jsou vyrobeny z přírodních ingrediencí a mají certifikáty kvality. Poslední z našich značek je Lysi, která je světovou jedničkou v odvětví rybích olejů. Spolupracujeme s nimi, abychom zajistili nejvyšší kvalitu našich preparátů s co největším podílem přírodních složek.

Věříme, že vás náš příběh oslovil a zaujal. Chceme se totiž podělit o znalosti a zkušenosti s těmi, kteří se zajímají o přírodní léčbu a zdravý životní styl. Pokud máte jakékoli otázky ohledně našich produktů nebo filozofie, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za Vaši přízeň!

 

Zpět do obchodu