Děkujeme za vaši přízeň.

Omega 3 FORTE 64 kapslí po 1000 mg

 

  • rybí tuk je výjimečný produkt vyrobený ze surovin té nejvyšší kvality
  • omega-3 mastné kyseliny jsou velmi důležité pro lidské tělo
  • snižují vysoký krevní tlak a cholesterol, zlepšují krevní oběh
  • doporučuje se i nastávajícím maminkám
  • extra silnýSkladem (>20 ks)
Kód: 5690548854835
Značka: Lysi
600 Kč 9,38 Kč / 1 ks
Kategorie: Omega 3 oleje
Hmotnost: 0.06 kg
Datum min. trvanlivost: 31.8.2026

Výzkumy mnoha odborníků zjistily, že lidské tělo má velkou potřebu po Omega 3. Tato látka se běžně nachází v přibližně 60% lipidů v mozku, v sítnici a v membránách všech buněk. Pomáhá je udržovat flexibilní a propustné.

Rybí tuk je výjimečný produkt vyrobený ze surovin té nejvyšší kvality. Získává se z tučných oceánských ryb pomocí nejnovějších technologií a postupů. To vše pod velice přísnými pravidly.

Omega-3 LYSI je bohatý na polynenasycené mastné kyseliny, DHA (dokosahexaenová kyselina) a EPA (eikosapentaenová kyselina). Bylo prokázáno, že tyto kyseliny hrají důležitou roli v léčbě civilizačních chorob. Zlepšují krevní oběh, podporují kardiovaskulární a cévní systém, normalizují hladiny triglyceridů, snižují vysoký krevní tlak a cholesterol. Působí protizánětlivě. Snižují ranní únavu a ztuhlost. Jsou prospěšné nejen pro správnou funkci našeho mozku, ale také pro zachování jeho zdravého stavu. Zmírnění depresí je dalším pozitivním projevem.

Četné experimentální studie poukazují na to, že vysoká hladina DHA zlepšuje mozkové funkce, pozornost a vitalitu. Doporučuje se i nastávajícím maminkám. Omega-3 rybí olej má pozitivní vliv na vývoj kognitivních funkcí u dětí. Mozek dítěte se utváří od prenatálního období až do posledního trimestru těhotenství, kdy je vývoj finalizován. Těhotným ženám je užívání Omega-3 rybího oleje vysoce doporučeno.

Zejména ženy ocení fakt, že se při pravidelném užívání Omega-3 rybího oleje zlepšuje kvalita vlasů, nehtů a pokožky.

V kombinaci s Cordycepsem vysoce zvedá sportovní výkony – pomáhá lepšímu dýchání a zvyšuje vytrvalost, posiluje veškeré šlachy a úpony.

Ideální pro lidi, kterým nevyhovuje Omega 3 olej. Ideální v kombinaci s tresčím olejem obohaceném o vitamin D.

DHA (kyselina dokosahexaenová) spolu s EPA (kyselina eikosapentaenová), které jsou obsaženy v doplňku stravy Omega-3 Forte, přispívají k normální činnosti srdce. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA a EPA denně.

Kapsle Omega-3 Forte neobsahují vitamíny A a D a mohou být proto užívány s doplňky stravy z oleje z tresčích jater, které tyto vitamíny obsahují.

Obsah účinných látek v 1 kapsli:

účinná látka množství % DDD*
Omega-3 mastné kyseliny 620 mg ND**
EPA 310 mg ND**
DHA 205 mg ND**

 

* % DDD … procent doporučené denní dávky;

**ND … doporučená denní dávka není definována

Složení: rybí olej (ethylestery), želatina, glycerol, voda, antioxidanty (směs přírodních tokoferolů).

Upozornění: ukládat mimo dosah dětí! Výrobek není určen pro děti do 3 let. Výrobek není určen jako náhrada vyvážené a pestré stravy. Uchovávejte v temnu a suchu při teplotě do 25 oC.

Obsah v balení: 64 kusů. Omega-3 Forte, doplněk stravy, EE 33/22 (33 % EPA a 22 % DHA) v 1000 mg kapslích.

Dávkování: 1 kapsle. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ideální v kombinaci s olejem z tresčích jater obohaceném o vitamín D.

___

BORNATURE s.r.o., Předlická 475/20a, Předlice, 400 01 Ústí nad Labem, IČO 06273416.

___

Texty a složení upravujeme dle nařízení EU č. 1169/2011 a č. 1924/2006. Správné znění bude na www stránkách do 24.5.2024.  

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LM Avatar autora | 15.7.2023
Dobrý den,jsem velice spokojena, výrobek znám, protože jsem ho dostala jako dárek a poté jsem se rozhodla pokračovat vlastní objednávkou. Aplikují ho i své 93 leté mamce. V jejím věku nemáme žádné problémy s odběrem krve nebo krevním tlakem. PS. Jen si prosím opravte u adresy jméno- nikoliv Lenka ale Zdeňka, vyplynulo by to i z mailové adresy. Určitě si budu objednávat další. Děkuji za laskavost, Zdeňka Myslivečková.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu