Děkujeme za vaši přízeň.

O Nom oils

Nom Oils je značka vedená Simonem Paukertem, který má více než 20 let zkušeností s potravinovými doplňky a 10 let zkušeností s rybími oleji. Původně se Nom Oils věnovala distribuci rybích olejů od islandské společnosti Lysi. Když ovšem byla jeho dceři diagnostikována vývojová dysfázie a porucha autistického spektra a bylo jí doporučeno užívat rybí olej, zjistil, že mu na trhu něco chybí. Proto se rozhodl vyvinout vlastní produkty.

Simon je detailista, a tak začal studovat a zjišťovat, jaký rybí olej by byl pro jeho dceru nejlepší. Vytvořil první produkt, který pojmenoval COOL treska. Později následovaly další, jako Neurotreska, obsahující nejen rybí olej, ale také antioxidanty a konopí, což pomáhá lidem jak s poruchami autistického spektra, tak i s dalšími neurologickými problémy. Díky úspěchu s užíváním Neurotresky u jeho dcery i dalších dětí, se Simon rozhodl přípravky uvést na trh. Začátky byly náročné, protože v té době neexistovalo mnoho podobných preparátů. Vyhledat musel především kvalitní výrobce stáčecích a míchacích linek. Dnes Nom Oils nabízí 8 produktů a neustále pracuje na vývoji nových či vylepšení stávajících receptur.

Přípravky Nom Oils pomohly nejenom dětem s poruchami autistického spektra a dalšími zdravotními problémy, ale i dospělým a seniorům, kteří trpí depresemi, poruchami imunity, roztroušenou sklerózou nebo dalšími nemocemi. Nom Oils spolupracuje také s mnoha sportovci, kteří využívají preparáty této značky k podpoře vlastního zdraví a výkonu.

 

Design Shoptak.cz | Platforma Shoptet