Děkujeme za vaši přízeň.

Ledviny 100 kapslí po 465 mg

Pro podporu činnosti ledvin, močových a pohlavní cest

Skladem (>20 ks)
Kód: 859401786266
Značka: Bornature
820 Kč 8,20 Kč / 1 ks
Kategorie: Bornature
Hmotnost: 0.1 kg
Datum min. trvanlivost: 30. 7. 2025
Výrobce:: BORNATURE s.r.o.
  • Unikátní kombinace bylinných extraktů, minerálů a vitaminů dle ověřené receptury Dr. Jany Paukertové. 
  • Při vracejících se nebo opakujících infekcí močových cest (váže na sebe bakterie).
  • Pokud dochází k pálení při a po pohlavním styku. 
  • Působí rychle a efektivně
  • Vhodné i pro diabetiky

Složení:

D manóza: jedná se o cukr, který není metabolizován, tedy nedochází k inzulínové odezvě. Je naopak masivně vylučován do moči, kde na sebe váže bakterie a nedovolí se jim přichytit na sliznice. Podporuje i odvodnění a ulehčuje ledvinám. 

 

Brusinka: plná vitaminů, biofavonoidů a dalších prospěšných látek pro ledviny a prostatu.

Kopřiva: má protizánětlivé účinky a působí proti tvorbě močových a ledvinových kamenů. Je účinná při léčbě zánětů a nemocí močových cest. Čistí krev a podporuje krvetvorbu. Má příznivý vliv na slezinu, žlučník i plíce. Pomáhá snižovat hladinu cukru v krvi a posiluje nervový systém. 

Artyčok: (Cynara scolymus) je teplomilná bodlákovitá rostlina, která se používá jako zelenina zejména v zemích Středomoří. Má ale i léčivé účinky, protože listy artyčoku jsou bohaté na fenolické kyseliny (obsahují kolem 6 %) a jejich deriváty, z nichž nejdůležitější je cynarin. Ten působí na buňky jater a ledvin a zvyšuje produkci žluče a moči. Artyčok obsahuje i inulin, což je vláknina působícíi jako prebiotikum, a zejména flavonoidy, hlavně luteolin, který má protizánětlivé, antioxidační, kardioprotektivní, antimikrobiálníi a antidepresivní účinky. Artyčok má dobrý vliv i na srovnání metabolismu a trávení, přirozeně snižuje v krvi cholesterol a tuk. Snižuje hladinu krevního cukru a je vhodným doplňkovým léčivem při diabetu. Má příznivý vliv na kožní problémy.

Pampeliška: v lidové medicíně se pampeliška používá hlavně v souvislosti se zánětlivými stavy vylučovací soustavy, především záněty močových cest, ledvinovými kameny, zažívacími problémy a jako silné diuretikum. Dále podporuje tvorbu žluči, která je velice důležitá pro trávení tuků. Pampeliška je také známá pro svůj vliv zlepšení jaterních funkcí, snížení cholesterolu, krevního tlaku a tělesné váhy u obézních lidí. V neposlední řadě má pampeliška pověst silného antioxidantu a intenzivně se o ní mluví v článcích týkajících se onkologických problémů.

Gurmar: výtažek z rostliny Gymnema Sylvestre, která je celostvětově nejužívanějším antidiabetickým přípravkem. Obsah kyseliny gymnemové, pomáhá optimalizovat tělesné hospodaření s glukózou a vylučovat inzulín a příjem glukózy v buňkách. 

Chrom: je stopový prvek (minerál), který je nezbytný pro správné působení inzulínu, který stabilizuje hladinu cukru a aktivuje procesy pro výrobu energie. Zlepšuje příjem glukózy, čímž dochází k lepšímu prokrvení a udržování hladiny cukru. To vše má za následek získávání energie z tuků a budování svalové hmoty, hubnutí a ztrátu viscerálního tuku.

 
Složení                                     1 kapsle   DDD%

D manóza                                   175 mg     ND

Brusinka                                      85 mg     ND

Extrakt z kopřivy                          65 mg     ND

Artyčok                                         75 mg     ND

Extrakt z kořene pampelišky        35 mg     ND

Extrakt z gymnémy lesní              35 mg     ND

Chromium pikolinát                     100 ug     100

 

*DDD % - procento doporučené denní dávky

ND - % není definováno

 

Dávkování: 2x denně 2 kapsle před jídlem. Zapít dostatečným množstvím vody tj. min. 2 dl. Účinek se projeví přibližně po 2 týdnech pravidelného užívání. Dávkování je stanoveno pro ženu do 65 kg a muže do 85 kg. Při vyšší tělesné váze je doporučena konzultace pro určení správného dávkování.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti do 3 let. Výrobek není určen jako náhrada vyvážené a pestré stravy. 

Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C.

Neobsahuje žádné konzervanty, barviva a chemické látky. 

 

EAN

Váha: 0,1 kg

 

Informace o produktu nejsou schválenými zdravotními tvrzeními dle platných nařízení EU. Jde o vlastní zkušenosti, sepsané závěry případových studií a zpětné vazby od zákazníků.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu